Sklep Medyczny Poznań - Medsenio

W naszym sklepie medycznym MedSenio wychodzimy naprzeciwko potrzebom osób starszych, niepełnosprawnych oraz w okresie rehabilitacji po urazach i oferujemy im szeroką gamę pomocnych artykułów. Dzięki nam codzienna rutyna staje się jeszcze prostsza i nie wymaga już tak dużego wsparcia osób trzecich. Jeżeli interesuje Państwa sklep medyczny w Poznaniu, obsługujemy również to miasto – z naszym asortymentem można zapoznać się już teraz na stronie.

Artykuły medyczne – najszerszy wybór w internecie
Dokładamy wszelkich starań, aby w naszym asortymencie znalazły się artykuły odpowiadające potrzebom osób wymagających specjalnej opieki i pomocy. Pomysłowe rozwiązania, na których bazują, pozwalają na łatwiejszą higienę, umożliwiają rehabilitację, czytanie czy branie leków oraz prowadzenie innych codziennych czynności.

W naszym sklepie medycznym dużą część stanowią artykuły przeznaczone do prostszego samodzielnego poruszania się, między innymi wózki inwalidzkie różnych typów, balkoniki, transportery dla seniorów, także chodziki. Oprócz tego oferujemy łóżka rehabilitacyjne z wysokiej klasy materacami, artykuły łazienkowe, w tym poręcze, maty antypoślizgowe, nakładki na toalety, artykuły kuchenne oraz produkty rehabilitacyjne – poduszki, uchwyty, podnośniki. Ponadto oferujemy artykuły elektroniczne do pomiarów, akcesoria do czytania, przybory do leków.

Atrakcyjne ceny i korzystne promocje
Naszym klientom zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny artykułów medycznych – ponadto mamy wiele promocji i obniżek, które powodują, że zakupy u nas są jeszcze tańsze niż w innych sklepach. Zapewniamy również dostawę gratis przy zakupach za kwotę minimum 450 złotych!

Sklep medyczny MedSenio w Poznaniu
Jeżeli chcą Państwo znaleźć dobrze wyposażony sklep medyczny, Poznań oraz MedSenio to gwarancja zadowolenia. Nasza pełna oferta zaprezentowana jest już teraz na stronie internetowej, dlatego zachęcamy do sprawdzenia artykułów dostępnych na naszych półkach.

MedSenio – sklep medyczny – Poznań – zapraszamy na zakupy!