Ładne damskie klapki Scholl CYNTHIA
  • Ładne damskie klapki Scholl CYNTHIA
  • Ładne damskie klapki Scholl CYNTHIA
  • Ładne damskie klapki Scholl CYNTHIA

Piękne lecznicze damskie klapki Scholl CYNTHIA MED

199,00 zł
Brutto

Piękne lecznicze damskie klapki Scholl CYTNHIA MED

Jeśli latem stawiasz na komfort i szyk, klapki CYNTHIA MED od Scholl są stworzone właśnie dla Ciebie. To wyjątkowy model letnich klapek, z którymi na każdym kroku będziesz odczuwał doskonały komfort. Wykonane zostały z najwyższej jakości komponentów a funkcjonalność i świetny luz masz dzięki idealnemu wyprofilowaniu tych butów. Niewysoki koturn to doskonała stabilizacja stopy, a technologia MEMORY zapewnia jej optymalne ułożenie i doskonałe podparcie dla osłabionych łuków stopy. 

Rozmiar
Ilość
W Magazynie!

Piękne lecznicze damskie klapki Scholl CYNTHIA MED

Jeśli latem stawiasz na komfort i szyk, klapki CYNTHIA MED od Scholl są stworzone właśnie dla Ciebie. To wyjątkowy model letnich klapek, z którymi na każdym kroku będziesz odczuwał doskonały komfort. Wykonane zostały z najwyższej jakości komponentów a funkcjonalność i świetny luz masz dzięki idealnemu wyprofilowaniu tych butów. Niewysoki koturn to doskonała stabilizacja stopy, a technologia MEMORY zapewnia jej optymalne ułożenie i doskonałe podparcie dla osłabionych łuków stopy. Gruba, elastyczna podeszwa to także świetna amortyzacja, poprawiająca komfort poruszania się. Dzięki temu nogi nawet po długim spacerze są nadal wypoczęte. Z klapkami CYNTHIA MED od Scholl zapomnisz o spuchniętych nogach i bolących kolanach. Świetnie, równomierne rozłożenie ciężaru ciała oraz wygodna przestrzeń dla stopy to Twój komfort chodzenia każdego dnia. Szyku i elegancji dodają im stylowe, subtelne zdobienie paseczka i bardzo modny czarny kolor. Dzięki CYNTHIA MED możesz stworzyć ciekawą letnią stylizację.

KLAPKI SCHOLL CYNTHIA są zarejestrowane jako obuwie medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH przez co spełniają najbardziej rygorystyczne normy, co gwarantuje wysoką jakość produktu.

Produkt posiada deklarację zgodności CE, który stanowi wiążące prawnie przyrzeczenie stwierdzające zgodność wyrobu z wymaganiami zasadniczymi właściwych dyrektyw Unii Europejskiej.

Pomożemy Ci dobrać właściwy rozmiar obuwia:

Jak zmierzyć rozmiar stopy?

  1. proszę odrysować stopę na kartce, następnie zmierzyć długość od najdłuższego palca do końca pięty i dodać ok. 0,5 -1,0 cm,
  2. zmierzyć długość wkładki w butach o podobnym fasonie,
  3. zmierzyć długość stopy za pomocą linijki, pamiętając że wkładka buta powinna być większa o ok. 0,5 cm od stopy w skarpetce.

Należy pamiętać:

  • Stopy w ciągu dnia zmieniają swoje rozmiary. Rano gdy nie jesteśmy jeszcze zmęczeni mają najmniejsze wymiary, im później tym nasze stopy bardziej „rosną”. Dlatego wskazane jest mierzyć stopy po południu. Unikniemy wtedy sytuacji, że nowe buty, które rano pasowały „jak ulał”, wieczorem są za ciasne.
  • Z reguły wymiary stopy prawej i lewej różnią się. Jest to zjawisko normalne. Należy jednak pamiętać aby mierzyć obie stopy i obuwie dobierać do większej.
jak_zmierzyc_stope.jpg

Tabela rozmiarów: odnajdź swój rozmiar

Rozmiar buta Scholl  36  37  38  39  40  41  42
Długość stopy (cm)  23  24  25  25,5  26  26,5  27

PRS016CZARNY38

Specyficzne kody

Nowy produkt

Zobacz także

Polecane

Popularne

Bestsellery

Usługa

Usługa
od 350 zł
Gwarancja
Najniższej Ceny
Zwrot
Pieniędzy
Możliwość Zwrotu
do 30 dni!
Profesjonalna
Obsługa

Right Banner