Zestaw do zakładania wyrobów uciskowych SIGVARIS DOFF N’ DONNER

399,99 zł
Brutto
Ilość
Dostępne od ręki !

SIGVARIS Doff N' Donner to innowacyjny przyrząd, który umożiwia szybkie zakładanie i ściąganie wyrobów uciskowych takich jak skarpet, pończoch itp. Zestaw ułatwiający nakładanie np. rajstop uciskowych jest wręcz rewolucyjny. Komplet składa się z dwóch elementów – podstawy wykonanej z tworzywa oraz silikonowego walca. Należy wyrób naciągnąć na przymocowaną do gładkiej powierzchni podstawę, a następnie nasunąć pończochę (górną częścią do dołu). Walec nakładamy z góry na podstawę, naciągamy na niego pończochę i tak przygotowane zawiniątko wsuwamy na nogę.

 

 

 

Doff N’Donner to zupełnie nowe, rewolucyjne wręcz rozwiązanie, które szczególnie polecamy osobom, dla których rozciągnięcie wyrobu w ręku stanowi trudność.

 

Zestaw składa się z tuby i elastycznego rękawa.

 

Sposób użycia przyrządu Doff N’Donner

  1. Naciągnąć wyrób przeciwżylakowy na podstawę przyrządu Doff N’Donner.
  2. Nasunąć silikonowy walec na naciągnięty wyrób.
  3. Podciągać walec razem z wyrobem, wywijając wyrób na lewą stronę aż do momentu, gdy walec dotrze do górnej części podstawy. Wyrób musi być całkowicie nawinięty na silikonowy walec. W wyrobach z palcami zamkniętymi powinien być widoczny szew palcowy. Wyroby z palcami otwartymi należy nawijać aż do momentu, gdy pojawi się zakończenie stopy.
  4. Zdjąć walec z nawiniętym na niego wyrobem.
  5. Wsunąć walec z wyrobem na nogę, poczynając od części palcowej.
  6. Powoli podsuwać przyrząd w górę nogi aż do całkowitego nałożenia wyrobu.
  7. Zdjąć silikonowy walec z nogi.
  8. Po nałożeniu wyrobu dopasowujemy prawidłowe ułożenie stopy przede wszystkim w okolicach pięty. Polecane jest użycie w tym celu gumowych rękawic.

 

 


PCPU004

Specyficzne kody

Nowy produkt
Polecane

Popularne

Bestsellery

Usługa

Usługa
od 350 zł
Gwarancja
Najniższej Ceny
Zwrot
Pieniędzy
Możliwość Zwrotu
do 30 dni!
Profesjonalna
Obsługa

Right Banner