Ekologiczne sandały SCHOLL HEAVEN GREENY wykonane z przetworzonych butelek
 • Ekologiczne sandały SCHOLL HEAVEN GREENY wykonane z przetworzonych butelek
 • Ekologiczne sandały SCHOLL HEAVEN GREENY wykonane z przetworzonych butelek
 • Ekologiczne sandały SCHOLL HEAVEN GREENY wykonane z przetworzonych butelek
 • Ekologiczne sandały SCHOLL HEAVEN GREENY wykonane z przetworzonych butelek
 • Ekologiczne sandały SCHOLL HEAVEN GREENY wykonane z przetworzonych butelek

Ekologiczne modne sandały SCHOLL HEAVEN GREENY

219,00 zł
Brutto

Ekologiczne sandały SCHOLL HEAVEN GREENY

Sandały GREENY HEAVEN to propozycja Scholl z najnowszej letniej kolekcji producenta. Zaprojektowane zostały z myślą o spełnieniu wszystkich oczekiwań stawianych butom na lato. Wykonane są z najwyższej jakości skóry naturalnej i nubuku. Doskonale wyprofilowana wkładka stworzona w ultranowoczesnej technologii Bioprint Adapta zapewnia najlepsze, naturalne ułożenie stopy i doskonale podnosi komfort chodzenia. Sandały GREENY HEAVEN mają wygodne zagłębienie na piętę oraz łagodnie zaokrąglone łuki dzięki czemu stopa nie przesuwa się podczas chodzenia, a ciężar ciała rozłożony jest równomiernie.

Kolor
Rozmiar
Ilość
W Magazynie!

Ekologiczne sandały SCHOLL HEAVEN GREENY

Sandały GREENY HEAVEN to propozycja Scholl z najnowszej letniej kolekcji producenta. Zaprojektowane zostały z myślą o spełnieniu wszystkich oczekiwań stawianych butom na lato. Wykonane są z najwyższej jakości skóry naturalnej i nubuku. Doskonale wyprofilowana wkładka stworzona w ultranowoczesnej technologii Bioprint Adapta zapewnia najlepsze, naturalne ułożenie stopy i doskonale podnosi komfort chodzenia. Sandały GREENY HEAVEN mają wygodne zagłębienie na piętę oraz łagodnie zaokrąglone łuki dzięki czemu stopa nie przesuwa się podczas chodzenia, a ciężar ciała rozłożony jest równomiernie. To właśnie w sandałkach GREENY HEAVEN Twój chód jest naturalny i niewymuszony. Wygodna, szeroka podeszwa zapewnia optymalny komfort Twoim stopom i sprawia, że nogi się nie męczą. Już dziś dzięki GREENY HEAVEN zapomnisz o obolałych i spuchniętych kostkach i kolanach, bo te buty są po prostu super wygodne! Elastyczna podeszwa i idealnie dopasowana wysokość koturnu sprawia, że w tych butach możesz iść na koniec świata! Wygodne regulowane paseczki, uzupełnione elastycznym elementem pozwolą idealnie dopasować GREENY HEAVEN do każdej stopy. Proste i praktyczne, a do tego modne dzięki nietuzinkowej stylistyce i ciekawemu, zielonemu kolorowi. Zobacz jak komfortowe może być lato z butami z naszego sklepu!

Dodatkowo wybierając prezentowane obuwie dbacie Państwo nie tylko o swoje stopy lecz również o naszą planetę, ponieważ sandały Heaven Greeny wykonane są w całości z produktów wielokrotnego użytku, takich jak opakowań PET, plastikowych butelek oraz gum pozyskanych podczas akcji sprzątania mórz i oceanów.

SANDAŁY SCHOLL HEAVEN są zarejestrowane jako obuwie medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH przez co spełniają najbardziej rygorystyczne normy, co gwarantuje wysoką jakość produktu.

Produkt posiada deklarację zgodności CE, który stanowi wiążące prawnie przyrzeczenie stwierdzające zgodność wyrobu z wymaganiami zasadniczymi właściwych dyrektyw Unii Europejskiej.

Bioprint to najnowsza technologia, opracowana przez specjalistów Scholl, zapewniająca najbardziej naturalny i wygodny sposób chodzenia. Odpowiednie zagłębienie na piętę, bardzo elastyczna podeszwa, komfortowo wyprofilowane łuki i odpowiednia wysokość obcasa pozwala utrzymać stopę w idealnej pozycji. Dzięki prawidłowo ułożonej stopie uzyskujemy równomierne rozłożenie masy ciała i utrzymanie prawidłowej postawy.

 1. Optymalna wysokość piety
 2. Ergonomiczna wkładka
 3. Lekka konstrukcja antypoślizgowa podeszwa
 4. Wygodne sklepienie
 5. Wkładka gumowa
 6. Elastyczna podeszwa

STABILIZUJĄ STOPĘ

Czasem stopy mają tendencję do przesuwania się na boki, powodując napięcie stóp, kolan i pleców. Wgłębienia na pięty w butach Scholl pomagają utrzymać stopy w prawidłowej pozycji.

AMORTYZUJĄ WSTRZĄSY

Wkładka pod piętą w niektórych modelach obuwia oraz podeszwy w pozostałych, amortyzują i rozpraszają wstrząsy jakie powstają przy chodzeniu po twardym podłożu. Redukują zmęczenie i pomagają chronić kolana i kręgosłup.

WSPIERAJĄ PODBICIE

Wsparcie podpicia w butach Scholla pomaga redukować zmęczenie powodowane długim staniem czy chodzeniem. Obuwie wspiera nadwerężone, słabe lub obniżone podbicie łagodząc ból.

DOBRZE DOPASOWANE

Wiele modeli obuwia Scholla ma elastyczne elementy ukryte w różnych częściach buta, które rozciągają się i dostosowują do każdej stopy. Nie musisz się już martwić o wygodę.

ŁAGODNE DLA HALLUKSÓW

Halluksy można skorygować jedynie operacyjne, jednak gumowe elementy, odpowiednia tęgość i łagodne materiały takie jak miękka skóra czy zamsz pomagają redukować ból i niewygodę.

ANTYPOŚLIZGOWE

Zewnętrzne, trudnościeralne podeszwy w butach Scholla wykonane są z wysokogatunkowych materiałów. Jest ich wiele rodzajów, lecz każda z nich na swój unikalny sposób daje Ci mnóstwo wygody utrzymując stopę w odpowiedniej pozycji.

ODPOWIEDNIA TĘGOŚĆ

Dr Scholl rozumiał jak trudno dobrać wygodne, eleganckie a przy tym zdrowe buty dla szerokich stóp. W rezultacie oferujemy szeroką gamę tęgości w naszym obuwiu.

Pomożemy Ci dobrać właściwy rozmiar obuwia:

Jak zmierzyć rozmiar stopy?

 1. proszę odrysować stopę na kartce, następnie zmierzyć długość od najdłuższego palca do końca pięty i dodać ok. 0,5 -1,0 cm,
 2. zmierzyć długość wkładki w butach o podobnym fasonie,
 3. zmierzyć długość stopy za pomocą linijki, pamiętając że wkładka buta powinna być większa o ok. 0,5 cm od stopy w skarpetce.

Należy pamiętać:

 • Stopy w ciągu dnia zmieniają swoje rozmiary. Rano gdy nie jesteśmy jeszcze zmęczeni mają najmniejsze wymiary, im później tym nasze stopy bardziej „rosną”. Dlatego wskazane jest mierzyć stopy po południu. Unikniemy wtedy sytuacji, że nowe buty, które rano pasowały „jak ulał”, wieczorem są za ciasne.
 • Z reguły wymiary stopy prawej i lewej różnią się. Jest to zjawisko normalne. Należy jednak pamiętać aby mierzyć obie stopy i obuwie dobierać do większej.
jak_zmierzyc_stope.jpg

Tabela rozmiarów: odnajdź swój rozmiar

Rozmiar buta Scholl  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46
Długość stopy (cm)  22  22,5  23  24  24,5  25  26  26,5  27,5  28  28,5  29

PRS013MULTI36

Specyficzne kody

Nowy produkt

Zobacz także

Polecane

Popularne

Bestsellery

Usługa

Usługa
od 350 zł
Gwarancja
Najniższej Ceny
Zwrot
Pieniędzy
Możliwość Zwrotu
do 30 dni!
Profesjonalna
Obsługa

Right Banner